تبلیغات
 هرزه گرد تنها - پرندگان عصبانینمیدانم تا حالا بازی پرندگان عصبانی را بازی کرده اید یا نه ؟

من هم این بازی رو در دو نسخه روی کامپیوترم دارم .دیروز داشتم درباره این بازی فکر می کردم .اگر خوب به نحوه اجرای بازی دقت کرده باشید به این صورت اجرا میشود که تعدادی پرنده در رنگهای قرمز، سیاه، سفید و زرد رنگ (توجه به رنگها کنید)از یک تیرکمان چوبی خود را به سمت خوکهایی که خودرادر ساختمانهای مجهز مخفی کرده اند پرتاب می کنند .با هر پرتاب قسمتی از ساختمان منهدم می شود که این کار البته کشته شدن پرنده ها رابه دنبال دارد .درحقیقت پرنده ها با یک عملیات  (انتحاری ) و از بین بردن خودشان باعث نابودی خوکهای دزد و اشغالگر می شوند!!!

چیزی به ذهنتان آمد ؟

کمی که در این باره فکر کنید ناخودآگاه حادثه 11 سپتامبر به ذهن متبادر می شود .

خوکهایی که بعضا کلاهخود نظامی به سر دارند و در عین بی تفاوتی فقط نظاره گر حمله انتحاری پرنده های عصبانی اند که با فدا کردن خودشان باعث ویرانی ساختمانهای آنها می شوند .درانتها ی هر مرحله چه چیبزی به دست پرنده های باقی مانده می آید؟ هیچ چیز! فقط جایزه آنها رفتن به مرحله بعد وفدا شدن برای تخریب ساختمانهای بیشتر است . این بازی در حقیقت یک استعاره از حملات انتحاری است و یا شاید تشویق به این حملات ؟یعنی هر چه شما به ما حمله کنید فقط باعث از بین رفتن ساختمانهای ما می شود . ولی باز ساختمانهای دیگری هست که ما درانها منتظر حمله انتحاری بعدی شما باشیم و این مرحله تکرار میشود و تکرار پشت سر هم ....

شاید هم این بازی را القاعده یا طرفداران القاعده ساخته اند تا با آن ذهن بچه های دنیا را برای انجام عملیات انتحاری بر علیه دشمنان خود آماده کنند؟هر چه که هست این بازی خیلی مشکوک می زند؟!!!

دوست دارید باز هم بازی کنید؟نوشته شده در دوشنبه 25 اردیبهشت 1391 توسط سعید صادقی | نظرات ()